O firmie

Nasza firma istnieje na rynku Polskim od 1992 roku. Działamy w branży luksusowych wielkogabarytowych pojazdów motoryzacyjnych produkowanych na indywidualne potrzeb danego klienta o różnorodnym przeznaczeniu. Profil naszej działalności powoduje, iż każdy produkt który został stworzony w przedsiębiorstwie jest unikatowy. Posiadając prawie 25- letnie doświadczenie, mamy możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym powstają nie tylko funkcjonalne produkty mobilne, lecz także spełniają się motoryzacyjne marzenia!

 

Oprócz kwestii technicznych firma zwraca również uwagę na walory estetyczne i wykończenia wnętrz współpracując z najlepszymi projektantami i firmami designerskimi np. z wybitnym polskim projektantem – Januszem Kaniewskim, z firmą Carlex Design (jedna z najbardziej znanych firm designerskich w branży motoryzacyjnej), oraz również z jednostkami naukowymi m.in. Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, oraz Akademią Górniczo Hutniczą w Krakowie. Dzięki temu udało się połączyć artystyczną wizję z solidnym technicznym produktem.

 

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli ktoś powiedział Ci, że Twoja wymarzona naczepa jest niewykonalna, zgłoś się do Nas – my na pewno ją zrobimy!

 

 

siedziba 01

 

siedziba 02

 

siedziba 03

 

siedziba 04

 

siedziba 05